Coverderm Superfection - brązujący makijaż do ciała

Coverderm Superfection, brązujący makijaż do ciałaCoverderm Superfection - Pierwszy brązujący make-up do ciała dający cudowny brąz przez cały rok!

To nie jest samoopalacz,
to unikalny brązujący makijaż, który pozostaje na skórze przez cały dzień!

SUPERFECTION to absolutna innowacja. Produkt całkowicie inny od wszystkich, które próbowałaś, by uzyskać cudny kolor skóry. Łatwo się nakłada, natychmiast zapewnia śliczne brązowienie w tak uwielbianym przez Ciebie kolorze! Bez wad, niechcianych niespodzianek kolorystycznych, smug albo plam!

Szybko, łatwo, perfekcyjnie

Po co czekać na lato, żeby się opalić?
Dlaczego zawsze nie wyglądać, jakbyśmy dopiero co wrócili z plaży? SUPERFECTION nadaje Twojemu ciału wspaniały letni kolor kiedy tylko chcesz.
Jest wodoodporny i szybko wysycha. Zaaplikuj go, ubierz się i pozwól innym zachwycić się kolorem Twojej skóry! Może być bezpiecznie używany każdego dnia i łatwo zmyty wodą z mydłem.

Naturalny połysk i aksamitna skóra

Dzięki zaawansowanej technologii mikrosfer, które odbijają światło, SUPERFECTION sprawia, że Twoja skóra lśni. Specjalne typy silikonów zawarte w tym produkcie, stwarzają wrażenie wyjątkowej delikatności. Jest to doskonałe dopełnienie wspaniałego wyglądu!

SUPERFECTION brązujący make-up

• chroni przed slońcem SPF 15
• hipoalergiczny, doskonały dla każdego typu skóry
• wodoodporny, zarówno do miasta jak i nad wodę
• w 6 odcieniach, wybierz ten, który najbardziej dopasuje się do Twoich potrzeb