Coverderm Perfect Legs

Coverderm Camouflage Perfect LegsWodoodporny podkład zapewniający pefekcyjne krycie przez 24 godziny, chroni przed słońcem.

Rewolucyjny wodoodporny podkład, zapewniający perfekcyjne krycie skaz i niedoskonałości na nogach i ciele, takich jak, żylaki, rozstępy, bielactwo, blizny, oparzenia, plamy pigmentacyjne, słoneczne, siniaki, zapalenia żył, znamiona i tatuaże.

Konsystencja kremowa, elastyczna, łatwa do perfekcyjnego rozprowadzenia. Jednocześnie oferuje ochronę przeciwsłoneczną dzięki wysokiemu filtrowi SPF, całkowicie chroni wrażliwą skórę ciała i nóg (np. taką z żylakami) przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.

PERFECT LEGS nie pozostawia plam, pozostaje na skórze bez zatykania porów kruszenia albo smug, nawet podczas ciężkiego wysiłku fizycznego, w tym także pływania. Jest hypoalergiczny i może być bezpiecznie używany każdego dnia, na każdym rodzaju skóry.

Twój idealny towarzysz na zewnątrz!

 

Coverderm Perfect Legs FAQ

Coverderm Camouflage Perfect Legs Coverderm Camouflage Perfect LegsCzym jest Perfect Legs?

Perfect Legs to unikalny make-up do ciała dostępny zarówno w formie kremu, jak i płynu. Może być stosowany na każdą część ciała w celu ukrycia wszelkich niedoskonałości skóry, takich jak: żylaki, blizny, rozstępy, poparzenia, bielactwo, tatuaże, ciemne plamki i wypryski. Perfect Legs jest dostępny w szerokiej palecie kolorów dobieranych według własnych preferencji. Niewidoczny make-up, widoczne piękno.

Czy mogę go używać każdego dnia?

Perfect Legs jest hipoalergiczny i nie zatyka porów skóry. Łatwy do nałożenia, przeznaczony do użytku każdego dnia. Dzięki wysokiej ochronie przeciwsłonecznej (SPF40), jest idealny do ochrony wrażliwej skóry przed szkodliwym promieniowaniem UVA-UVB!

Czy inni go widzą?

Perfect Legs ukrywa wszystkie niedoskonałości skóry w bardzo naturalnie wyglądający sposób. Dyskretnie utrzymuje się przez cały dzień, bez pękania i smug nawet podczas opalania.

Czy mogę pływać gdy mam nałożony Perfect Legs?

Możesz pływać tak długo, jak tylko zechcesz! Perfect Legs jest w 100% wodoodporny i nie ściera się podczas pływania (ani innych sporotwych aktywności). Nadaje Twojemu ciału i nogom młody wygląd i czyni je piękniejszymi niż kiedykolwiek.